ВІДГУКИ

Весілля - це один з найважливіших днів для кожної закоханої пари, відповідно хочеться, щоб згадка про цей день залишилась на все життя. Ми не були виключенням, тому до пошуку відеооператора для весілля підійшли з відповідальністю. Почали свій пошук в інтернеті, був великий вибір, але особливо ми пригледіли Олега, тому що роботи його дуже цікаві і одразу було видно руку професіонала, а в добавок дізнались, що нашій знайомій весільне відео робив Олег, яким вона залишилась дуже задоволена. Ми вибрали Олега, і в подальшому ні на мить не пожаліли про вибір. Від відео неможливо було відвести очей і найголовніше, що після перегляду хочеться дивитись знову і знову. Також хотілось би відзначити особистісний фактор: Олег завжди давав поради, прислуховувався до наших побажань, в день весілля з ним було дуже зручно, весело (як свій) і найголовніше по зйомці Олега вже в день весілля було зрозуміло, що відео вийде чудовим, що забезпечило нам спокій на все весілля і ми не переживали яке вийде відео. Ми дуже задоволені роботою Олега і тепер з радістю показуємо наш весільний фільм всім близьким.

Олена і Андрій

Дуже велике дякую Олегу та всій його команді за таку класно виконану професійну роботу. Ми дуже задоволені нашим весільним відео: зйомка, монтаж, музика - все на вищому рівні. Все дуже класно зроблено, ми не можемо натішитися вашою роботою. Всім рекомендуємо Вас, ви професіонал своєї справи.

Мар'яна та Руслан

Ми отримали чудові враження від весільних кліпу та відео зроблених студією Emotion Films. У кліпі дуже круто передалася атмосфера весілля, емоції, найважливіші моменти. Велике відео також зроблене дуже якісно, з душею. Я не уявляю як можна з такої величезної кількості матеріалу зробити такий шикарний фільм на годину часу. Відгуки від друзів також дуже і дуже хороші! Та ще й з Олегом дуже легко і приємно працювати і спілкуватися:) Дякуєм за вкладену працю і всім-всім радимо!!!

Оля і Руслан

Перед весіллям дуже довго обирали відео оператора. Переглянувши багато робіт, ми вирішили зупинитись на студії Emotion films, і не помилилися!!! Від щирого серця дякуємо за роботу студії, зокрема Олегу та його команді! Відео з весілля – МЕГА КРУТЕ!!! Неодноразово переглядаємо відео знову і знову в колі друзів та родичів) як зазначали гості нашого весілля дуже легко і невимушено відеоператори працювали на нашому святі, навіть незамітно було як знімали зато результат вийшов пречудовий, всі емоції, переживання та самі яскраві моменти весілля зазняті у відео! Одним словом залишились неймовірні спогади з весілля, надзвичано якісна робота відеооператорів, монтаж, кольори та тривалість самого відео! Все-все починаючи від ракурсу камер і до підібраної музики - ВСЕ НАДЗВИЧАЙНО ШИКАРНЕ, хороший смак у вас Видно що ви не просто професіонали своєї справи, а це ваше хоббі зберегти на довгі роки Хороші, Приємні Емоції найпамятнішого для людей дня). Можемо з впевненістю сказати що працювати з вами одне задоволення! Олегу та всій команді студії Emotion films дуже-дуже дякуємо Вам за прекрасно зроблену роботу, за щирі емоції, позитивний настрій і за неймовірний результат!!! Бажаємо процвітання та успіхів ВАМ!!!

Оля та Ігор

Щиро дякуємо, супер-талановитому відеоператорові - Олегові і його команді, відео - Супер, є що згадати:) Дивлячись фільм, ніби знов переживаєш найважливіший день у своєму житті!

Зоряна і Пало

Я і мій чоловік у захваті від вашої роботи. Родичам та знайомим теж усе сподобалось. Ви з колегою дуже професійно підійшли до роботи, і прекрасно змонтували відео. Оператори дуже ввічливі і порядні люди. Люди слова. Мається наувазі, що коли за рік до весілля домовлялись про термін виконання роботи, ви точно вложились в цей термін. А що найбільше сподобалось, це те що на весіллі вас навіть не було видно, це не напрягало, ми навіть забули, що нас знімають, тому могли себе вести розковано і відкрито. Ще раз вам дякуємо за надзвичайно прекрасну роботу. Тому з задоволенням знайомим будемо вас радити. А вам удачі і творчих успіхів.

Настя і Олег

Дякую Вам величезне, що принесли стільки радості та тепла в наше сімейне життя!))) Ви створили пам'ять для нас на довгі роки і ми щиро за це вдячні!)

Марія і Володимр

Дуже дякую за таке чудове відео! Всі друзі і родичі були просто в захваті! І нам дууууже сподобалось! Будемо всім рекомендувати! Продовжуйте в тому ж дусі!!!

Мар'яна і Ярослав