Зберегти Ваші емоції та атмосферу весільного дня - це наша головна ціль!

Відеозйомка весілля - відеооператор на весілля Львів

В нас можна замовити аерозйомку з квадрокоптера роздільною здатністю 2K-FullHd, 4К-UltraHd

*****

Новинка: 

Хромакей студія у Львові

Здаємо в оренду зелену хромакей студію для відео- і фотозйомки (м.Львів). Конт.тел: +38 (097) 230-33-33

- зелений фон, зелена підлога, рир, кріплення на стелі для тросів, chromakey, greenscreen;

- освітлення 6000К;

- площа студії: 40кв.метрів;

- площа знімального майданчика 14 кв.м., висота 2,8м

Додаткові послуги:

FullHd відеозйомка;

- виготовлення якісної 3д графіки для реклами, фільмів;

- якісне вирізання зеленого фону;

- виготовлення музичних відеокліпів для артистів та дітей;

+38 (097) 230-33-33

Відгуки

Весілля - це один з найважливіших днів для кожної закоханої пари, відповідно хочеться, щоб згадка про цей день залишилась на все життя. Ми не були виключенням, тому до пошуку відеооператора для весілля підійшли з відповідальністю. Почали свій пошук в інтернеті, був великий вибір, але особливо ми пригледіли Олега, тому що роботи його дуже цікаві і одразу було видно руку професіонала, а в добавок дізнались, що нашій знайомій весільне відео робив Олег, яким вона залишилась дуже задоволена. Ми вибрали Олега, і в подальшому ні на мить не пожаліли про вибір. Від відео неможливо було відвести очей і найголовніше, що після перегляду хочеться дивитись знову і знову. Також хотілось би відзначити особистісний фактор: Олег завжди давав поради, прислуховувався до наших побажань, в день весілля з ним було дуже зручно, весело (як свій) і найголовніше по зйомці Олега вже в день весілля було зрозуміло, що відео вийде чудовим, що забезпечило нам спокій на все весілля і ми не переживали яке вийде відео. Ми дуже задоволені роботою Олега і тепер з радістю показуємо наш весільний фільм всім близьким.

Олена і Андрій

Перед весіллям дуже довго обирали відео оператора. Переглянувши багато робіт, ми вирішили зупинитись на студії Emotion films, і не помилилися!!! Від щирого серця дякуємо за роботу студії, зокрема Олегу та його команді! Відео з весілля – МЕГА КРУТЕ!!! Неодноразово переглядаємо відео знову і знову в колі друзів та родичів) як зазначали гості нашого весілля дуже легко і невимушено відеоператори працювали на нашому святі, навіть незамітно було як знімали зато результат вийшов пречудовий, всі емоції, переживання та самі яскраві моменти весілля зазняті у відео! Одним словом залишились неймовірні спогади з весілля, надзвичано якісна робота відеооператорів, монтаж, кольори та тривалість самого відео! Все-все починаючи від ракурсу камер і до підібраної музики - ВСЕ НАДЗВИЧАЙНО ШИКАРНЕ, хороший смак у вас Видно що ви не просто професіонали своєї справи, а це ваше хоббі зберегти на довгі роки Хороші, Приємні Емоції найпамятнішого для людей дня). Можемо з впевненістю сказати що працювати з вами одне задоволення! Олегу та всій команді студії Emotion films дуже-дуже дякуємо Вам за прекрасно зроблену роботу, за щирі емоції, позитивний настрій і за неймовірний результат!!! Бажаємо процвітання та успіхів ВАМ!!!

Оля та Ігор

Весільний оператор Львів - оператор на весілля Олег та команда «Emotion films» гарантує якісний сервіс та незабутні відео спогади.